YG Charity - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە
