YG Charity - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Logo
oc: Lògo

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Banner
oc: Bandièra

en: Team
oc: Equipa

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
