YG Charity - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Logo
ca: Logotip

en: Navigation
ca: Navegació

en: Team
ca: Equip

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Button text
ca: Text del botó

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
