YG Charity - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Navigation
cs: Navigace

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
