YG Charity - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Navigation
et: Menüü

en: Banner
et: Bänner

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
