YG Charity - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Logo
gl: Logotipo

en: Navigation
gl: Navegación

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
