YG Charity - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Logo
mn: Лого

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
