YG Charity - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Logo
pt: Logótipo

en: Navigation
pt: Navegação

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Highlighted
pt: Destacado
