YG Charity - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Logo
ru: Логотип

en: Navigation
ru: Навигация

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Banner
ru: Баннер

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
