YG Charity - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
