YG Charity - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật
