YG Construction - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: title
gl: título

en: Content
gl: Contido

en: footer
gl: pé

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Navigation
gl: Navegación

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: contact
gl: contacto

en: Highlighted
gl: Resaltado
