YG Construction - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: footer
fa: پاورقی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: contact
fa: تماس

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
