YG Construction - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: title
ro: titlu

en: Content
ro: Conținut

en: footer
ro: subsol

en: Email
ro: email

en: Navigation
ro: Navigator

en: Highlighted
ro: Evidențiat
