YG Construction - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: title
sk: názov

en: Content
sk: Obsah

en: footer
sk: pätička

en: Email
sk: E-mail

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Primary
sk: Primárny

en: contact
sk: kontakt

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
