YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön
