YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Footer
ja: フッター

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動
