YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Background Image
pt: Imagem de Fundo

en: Footer
pt: Rodapé

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Contact Us
pt: Contate-nos

en: About Us
pt: Sobre nós
