YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Footer
hr: Podnožje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
