YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Footer
ne: फुटर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू
