YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Footer
fa: پاورقی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
