YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Footer
sk: Päta

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
