YG Dentalcare (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Footer
da: Sidefod

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Address 1
da: Adresselinje 1
