YG Dentalcare (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Go to previous page
es: Ir a la página anterior

en: Footer
es: Pie de página

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Address 2
es: Dirección 2

en: Address 1
es: Dirección 1
