YG Dentalcare (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Post Comment
uk: Додати коментар

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Contact Info
uk: Відомості про контакт
