YG Event Organizer (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Email
is: Netfang

en: Contact
is: Tengiliður

en: Phone
is: Sími
