YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Blue
af: Blou

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
