YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Page title
da: Sidetitel

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Tabs
da: Faner

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Yellow
da: Gul

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
