YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Blue
hr: Plava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
