YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Red
ja: レッド

en: Tabs
ja: タブ

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Yellow
ja: イエロー

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
