YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
