YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Blue
kk: Көк

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
