YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
