YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Red
sl: Rdeča
