YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Yellow
eo: Flava

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
