YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Red
gl: Vermello

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
