YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Red
ru: Красный

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
