YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Red
uk: Червоний

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Brown
uk: Коричневий

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Light Blue
uk: Світло-синій

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
