YG Fitness Center (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Yellow
vi: Vàng

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
