YG Fitness Center (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Page title
de: Seitentitel

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Powered by Drupal
de: Angetrieben durch Drupal

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Footer menu
de: Footer-Menü

en: Toggle navigation
de: Navigation aktivieren/deaktivieren

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: User account menu
de: Benutzermenü
