YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Red
et: Punane

en: Tabs
et: Sakid

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Yellow
et: Kollane

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
