YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Tabs
he: לשוניות

en: Blue
he: כחול

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
