YG Fitness Center (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Default
nl: Standaard

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Yellow
nl: Geel

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Brown
nl: Bruin

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Light Blue
nl: Lichtblauw

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
