YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina
