YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Blue
bg: Син

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
