YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: Red
id: Merah

en: Tabs
id: Tab

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Powered by Drupal
id: Menggunakan Drupal

en: Status messages
id: Pesan status

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Footer menu
id: Menu footer

en: Site branding
id: Pencitraan situs

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer

en: User account menu
id: Menu akun pengguna
