YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Yellow
lt: Geltona

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
