YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг
