YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse
