YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
